xray
12 آذر 1401 - 14:54

مسابقات ورزشی بسیجیان استان بوشهر پایان یافت

بوشهر- مسابقات ورزشی بسیجیان استان بوشهر در چهار رشته برگزار شد و با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر صبح شنبه در این مسابقات اظهار داشت: ورزشکاران بسیجی ضمن حضور فعال در صحنه‌های مختلف ورزشی، با حضور در عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی نیز از ارزش‌های نظام دفاع می‌کنند.

سردار علی رزمجو با اشاره به نقش آفرینی بسیجیان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: استعدادهای بسیار خوبی در بین بسیجیان وجود دارد که باید ضمن شناسایی این استعدادها حمایت لازم نیز صورت گیرد.

وی با بیان اینکه ورزشکار بسیجی دارای اخلاق و رفتاری شایسته و گفتاری نیکو است تاکید کرد: ورزشکار بسیجی در هر میدانی حضور پیدا می‌کند روحیه بسیجی را که همان روح تعبد، تخصص و منش بسیجی است در آن ساری و جاری می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر خطاب به بسیجیان ورزشکار گفت: هر کدام از شما یک سفیر ورزشکار انقلابی هستید، بنابراین لازم است

مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه امام صادق علیه‌السلام در آئین اختتامیه مرحله استانی این مسابقات گفت: این جشنواره ورزشی در چهار رشته آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت و فوتبال دستی برگزار شد.

سرهنگ روح الله فرزین اظهار کرد: مرحله پایگاهی این جشنواره به صورت تیمی و هم‌زمان با هفته دفاع مقدس امسال در سطح پایگاه‌های مقاومت سراسر استان آغاز شد که نفرات برتر به ترتیب بعد از شرکت در مرحله حوزه‌ای و شهرستانی به مرحله استانی راه پیدا کردند.

وی افزود: مرحله استانی این جشنواره با حضور ۷۰ نفر از بسیجیان ورزشکار از سراسر استان بوشهر در رده سنی جوانان برگزار شد که در پایان با اهدای مدال و هدیه از تیم‌های اول تا سوم هر رشته تقدیر به عمل آمد.

تیم‌های پایگاه‌های مقاومت فتح المبین دشتستان، شهید فولادی بوشهر و علی بن ابیطالب علیه‌السلام گناوه در این مرحله از مسابقات توانستند به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رشته تنیس روی میز را از آن خود کنند.

همچنین تیم‌های پایگاه‌های مقاومت شهید حرآبادی بوشهر، ۱۷ شهریور دشتستان و کربلا تنگستان به ترتیب مقام اول تا سوم رشته دارت و تیم‌های پایگاه‌های مقاومت ابوذر غفاری گناوه، شهید عاشوری دشتی و شهید حرآبادی بوشهر نیز به ترتیب مقام اول تا سوم رشته فوتبال دستی را کسب کردند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 894912