xray
03 دی 1401 - 13:50

مسئولان استان بوشهر زمینه رضایت‌مندی مردم را فراهم سازند

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: انتظار می‌رود که مسئولان استان بوشهر با ارائه خدمات مضاعف و تسهیل کار مردم، زمینه رضایت‌مندی آنها را فراهم سازند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده ظهر شنبه در نشست با مسئولان اداره کل ثبت و احوال استان بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی و توسعه نیازمند داشتن اطلاعات و آمار صحیح است که ثبت احوال نقش مهمی در این زمینه بر عهده دارد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده کامل از فرصت خدمت به مردم خاطرنشان کرد: شهدا جان خود را در راه این کشور فدا کردند و همه ما وظیفه داریم که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و پای ارزش‌های آن بمانیم.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: شهدای عزیز که در راه حفظ کیان و آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند مانند تمام انسان‌ها عشق به زندگی و در سر آرزوهای فراوانی داشتند، اما همه آنها را رها کردند و از جان خود گذشتند.

وی با تأکید بر اینکه برای کشور هزینه‌های زیادی شده و هزینه آن خون جوانان وطن است تصریح کرد: ما باید هم با نگاه خدمت به مردم و هم با نگاه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه سربلندی کشور تلاش کنیم و نگذاریم ذره‌ای از خون شهدا پایمال شود.

محمدی‌زاده بیان کرد: شهدا برای آرامش و امنیت جامعه اسلامی و مردم جان خود را فدا کردند و ما اینک با دفاع از حقوق مردم باید راه شهدا را ادامه دهیم.

وی رسالت مسئولان و خدمتگزاران را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: زمان پرشتاب می‌گذرد و فرصت خدمتگزاری به مردم به پایان می‌رسد، باید به گونه‌ای خدمت‌رسانی کرد که لذت آن همیشه باقی بماند و از یادآوری آن در ذهن خود احساس رضایت و خرسندی کنیم.

استاندار بوشهر، مسئولیت را یک فرصت مهم برای خدمات‌رسانی دانست و گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی، اداری و دولتی باید به گونه‌ای خدمت‌رسانی کنند که در جامعه ماندگار شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 930304