xray
14 مرداد 1401 - 20:44

در فوتسال اشتباه کنید تنبیه می‌شوید/ هنوز زنده‌ایم و در آینده جبران می‌کنیم

سرمربی تیم فوتسال فولاد زرند ایرانیان گفت: قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که اگر اشتباه کنند، تنبیه خواهند شد؛ بازیکنان گیتی‌پسند از اشتباهات‌مان نهایت استفاده را بردند و در همان دقایق ابتدایی ما را تنبیه کردند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امین پایمرد پس از شکست سنگین تیمش مقابل گیتی‌پسند در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی امروز را می‌توان به چند بخش تقسیم کرد و متاسفانه ما چند دقیقه ابتدایی بازی را از دست دادیم که این مسئله به کیفیت و توانایی فنی بالای بازیکنان گیتی‌پسند باز می‌گردد.

خبرگزاری تسنیماصفهاناصفهاناصفهانوی افزود: قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که اگر اشتباه کنند، تنبیه خواهند شد؛ بازیکنان گیتی‌پسند از اشتباهات‌مان نهایت استفاده را بردند و در همان دقایق ابتدایی ما را تنبیه کردند، البته فوتسال همین است و چیزی به اتمام نرسیده و ما هنوز زنده‌ایم و تلاش می‌کنیم که در هفته‌های این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتسال فولاد زرند ایرانیان با اشاره به بهبود عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی، تصریح کرد: بین دو نیمه با بازیکنان‌مان صحبت کردیم اما برگشت به بازی سخت بود؛ وقتی مقابل تیمی مثل گیتی‌پسند 5 یا 6 گل عقب می‌افتید، جبران نتیجه بسیار سخت خواهد بود.

وی افزود: در نیمه دوم ما نبض بازی را در اختیار داشتیم اما گیتی‌پسند از یک سوپر دروازه‌بان استفاده می‌کند و نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. از همه هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهیم که در آینده این نتیجه را جبران کنیم.

لیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکس

لیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکسقضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیا

قضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیاانتقاد شمسایی از شرایط تیم ملی فوتسال؛ مسیر پیش رو ما را به بزرگی نمی‌رساند/ شرایط پشت پرده و جلوی پرده را نداریم!

انتقاد شمسایی از شرایط تیم ملی فوتسال؛ مسیر پیش رو ما را به بزرگی نمی‌رساند/ شرایط پشت پرده و جلوی پرده را نداریم!پایمرد در خصوص عملکرد داور بازی امروز گفت: اعتراض در فوتسال طبیعی است، فشار بالای بازی باعث می‌شود که داور هم اشتباهاتی داشته باشد و اشتباه سهوی پیش می‌آید البته داور هم باید بداند که فشار بازی روی کادر ما هم وجود دارد و در مجموع از عملکرد داور راضی هستیم.

انتهای پیام‌/170/p

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 537560