xray
14 مرداد 1401 - 16:27

امام جمعه سمنان: اسلام‌ستیزی رویکرد اصلی دشمنان است

امام جمعه سمنان با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: اسلام‌ستیزی رویکرد اصلی دشمنان است.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیمازسمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی ظهر امروز در جمع مردم نمازگزار سمنان ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اظهار داشت: دشمنان همواره از اسلام و دین هراس داشتند و از این رو از هر طریقی قصد دارند نقش دین اسلام را کم نشان دهند.

خبرگزاری تسنیمازسمنانسمنانسمنانوی با بیان اینکه مردم دیندار ایران همواره از دین  اسلام صیانت و پاسداری کردند خاطرنشان کرد: دشمنان از اسلام هراس دارند و به این خاطر می‌خواهند آنرا سرکوب کنند و موج اسلام هراسی راه می‌اندازند.

امام جمعه سمنان با اشاره به عزت و اقتدار امروز ایران در جهان و منطقه خاطرنشان کرد: جلوگیری از گسترش اسلام رویکرد و سیاست اصلی غربی‌ها است.

مطیعی با بیان اینکه دشمنان دین را مانع توسعه معرفی کردند تصریح کرد: دشمنان از این طریق می‌خواهند به اهداف خود در کشورهای منطقه برسند و با موج اسلام هراسی می‌خواهند به اهداف خود دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب به بهانه اینکه اسلام مانع توسعه است به تهاجمات دشمن علیه ایران اشاره کرد و افزود: دشمن باید بداند ایران همیشه از دین دفاع می‌کند و امروز به خاطر همین دین در اوج اقتدار است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه اقتدار و عزت امروز ایران خار چشم دشمنان است تصریح کرد: دشمن از طریق به حاشیه کشاندن مردم به ویژه جوانان و زنان قصد دارد به جامعه آسیب وارد کند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: نهادینه‌سازی فرهنگ ناب شهادت و تفکر حسینی ایران اسلامی را از توطئه دشمنان مصون می‌داردفرمانده سپاه زنجان: وحدت ملت ایران اجازه نمی‌دهد توطئه‌های دشمنان اجرایی شودمردم در برهه‌های حساس هوشیاری خود را نسبت به نفوذ دشمنان بیشتر کنند مطیعی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های دولت جهادی و انقلابی سیزدهم اشاره کرد و گفت: دولت با جدیت در راستای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تلاش می‌کند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: نهادینه‌سازی فرهنگ ناب شهادت و تفکر حسینی ایران اسلامی را از توطئه دشمنان مصون می‌دارد

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: نهادینه‌سازی فرهنگ ناب شهادت و تفکر حسینی ایران اسلامی را از توطئه دشمنان مصون می‌داردفرمانده سپاه زنجان: وحدت ملت ایران اجازه نمی‌دهد توطئه‌های دشمنان اجرایی شود

فرمانده سپاه زنجان: وحدت ملت ایران اجازه نمی‌دهد توطئه‌های دشمنان اجرایی شودمردم در برهه‌های حساس هوشیاری خود را نسبت به نفوذ دشمنان بیشتر کنند

مردم در برهه‌های حساس هوشیاری خود را نسبت به نفوذ دشمنان بیشتر کنندوی در بخش دیگری از سخنان خود به سیل‌های اخیر اشاره کرد و گفت: مردم باید به هشدارها توجه کنند تا شاهد تلفات جانی از سیل نباشیم.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه متأسفانه در سیلاب اخیر 2 نفر در شهرستان ایوانکی جان خود را ازدست دادند گفت: اقدامات مسئولان در خدمت‌رسانی در سیلاب اخیر مطلوب بود و نیاز است تا مردم نیز به هشدارها توجه کنند.

انتهای پیام/363/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 536917